İletişim Bilgileri

onlinemutfak.net

  • Yetkili Kişi: Ahmet YALÇIN
  • Telefon numarası: +90 (536) 708-88-99
  • +90 (546) 915-04-44
  • Adres: Bahriye caddesi no 14 /A, KASIMPAŞA, İstanbul, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
AŞÇI TAKIMI BAY AŞÇI PANTALONU

AŞÇI TAKIMI BAY AŞÇI PANTALONU

RENK SEÇENEKLERİ : SİYAH-BEYAZ BEDEN : 38-40-42-44-46-48-50-52-54-56 NOT: Almış olacağınız her ürünü kapıda nakit veya kapıda visa ile alabilirsiniz.
stokta var
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Ahmet YALÇIN
  • Telefon numarası: +90 (536) 708-88-99
  • +90 (546) 915-04-44
  • Adres: Bahriye caddesi no 14 /A, KASIMPAŞA, İstanbul, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

RENK SEÇENEKLERİ : SİYAH-BEYAZ

BEDEN : 38-40-42-44-46-48-50-52-54-56

NOT: Almış olacağınız her ürünü kapıda nakit veya kapıda visa ile alabilirsiniz. 100 tl üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti bulunmaktadır.

100 tl altı olan alışverişlerinizde kargo bedeli alıcıya aittir.

Aşçı Kıyafetleri şüphesiz ki sektörün en çok kullanılan ve tercih edilen ürünleri arasındadır. aşçı elbiseleri ve aşçı terlikleri Bu tarz kıyafetleri tercih etmeniz hem personellerinizin dikkat çekici ve şık görünmeleri sağlar hemde müşterilerinizin sizi daha profesyonel olarak değerlendirmesi açısından çok büyük avantaj sağlar.
Sitemizde satışa sunulmuş olan aşçı takımları ve aşçı pantolonu ve aşçı üniformaları fiyatları ve çeşitleri ile sizlere aşçı üniforma ve aşçı ürünleri için geniş bir yelpaze sunmaktadır.aşçı üniforma modelleri aşçı seti çeşitleri ilede sizlerin ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.aşçı şapkası ve aşçı gömlekleri ilede ve aşçı gömlekleri fiyatları oldukça makul tutulmaya çalışılmıştır.
Aşçı kıyafetleri satışı yapılan sitemizde aşçı kepi, aşçı kepleri, aşçı şapkası ilede tam takım aşçı kıyafetleri sunulmuştur.aşçı şapkası satın alırken aşçı şapkası modelleri çok sayıda bulunmaktadır.aşçı ceketleri, aşçı ceketi, aşçı ceket ve aşçı ve garson kıyafetleri en ucuz modelleri ile sizleri buluşturmuştur.aşçı malzemeleri arasında aşçı önlükleri ve aşçı önlük ve şapkası çeşitleride bulunmaktadır.şef aşçı kıyafetleri ile özel aşçı kıyafetleri modelleri arasında özel tasarım aşçı kıyafetleri ve özel dikim aşçı kıyafetleride bulunmaktadır.sitemizde ayrıca otel kıyafetleri, otel personel kıyafetleri, otel resepsiyon kıyafetleri veresepsiyon kıyafetleride bulunmaktadır.restaurant kıyafetleri ve lokanta kıyafetleri, komi kıyafetleri, lokanta personel kıyafetleri ile bayan aşçı kıyafetleri vebayan aşçı takımları sitemizde bulunmaktadır.bayan aşçı kıyafetleri satın alırken sitemizde aşçı kıyafetleri rengi aşçı kıyafetleri modelleri, aşkı kıyafetleri bedenleri gibi seçenekleri dikkatle incelemenizi tasiye ederiz.bayan aşçılık kıyafetleri ve aşçıbaşı kıyafetleri ile de sizleri memnun etmek 1. prensibimizdir.
Aşçı Kıyafeti alırken çok önem verilerek bu ürünlerin personelleriniz tarafından giyileceğini düşünerek mutlak suretle onların fikirlerine başvurmanız çok önemlidir. Bu aşçı kıyafetler günlük hayatımızda çok fazla kullanıldığından temizlenmesi kolay, zamanla çabuk yıpranmayacak ve personelinizi rahatsız etmeyecek özellikle terletmeyecek rahat malzemelerden üretilmiş olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir.
Aşçı Elbisesi alırken belli başlı özelliklere dikkat edildiğinde personellerinizin çok daha rahat bir şekilde çalışmalarını sağlayacağınızdan iş veriminin artmasına da büyük ölçüde katkıda bulunmuş olacaksınız. Aşçı Profesyonel kıyafetlerin alımı bir kere olacağından uzun süreli kullanımlar için özellikle kumaş kalitesi ve dikim kalitesine çok önem verilmelidir. Çok kısa sürede renkleri solacak, dikimlerinde sıkıntı yaratacak maaliyetleri düşük olması açısından üretim kalitesi düşük ürünleri tercih etmeniz size uzun vadede çok daha fazla maaliyetler açacağını mutlak suretle unutmamalısınız.
Aşçı Elbiseleri ayrıca firmanıza özel model ve baskıları ile firmanızın tanınmasını ve reklamının yapılmasını sağlayan nakış ve renkli baskı alternatifleri ile özel baskılar yapılabilmektedir. Ancak özellikle Renkli baskı yapılması için farklı firmaların önereceği ucuz ve kalitesiz naylon içerikli kumaş türleri maalesef ki sektörünüze kesinlikle uymamaktadır. Gerek kısa sürede terletiyor oluşu ki bu en önemli faktördür, gerekse herhangi bir kaza neticesinde çabuk yanıcı bir madde oluşu oldukça tehlike yaratacaktır.
Ahçı Kıyafetleri alırken belirttiğimiz gibi öncelikle personelinizin giyeceği aşçı kıyafeti sevmesi ve rahat etmesi çok önemli olacağından ve ayrıca servis esnasında rahat hareket etmesini engelleyen unsurlardan kaçınılarak üretilmiş ve dizayn edilmiş ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini birkez daha hatırlatmak isteriz.OnlineMutfak.net sektörün ihtiyaç duyduğu en önemli ürünlere hızlı ve kaliteli temin etmeniz için gerek stoklu gereksi sipariş üzerine üretile bilecek özel üretim Aşçı Kıyafetleri Modelleri ile hizmetlerine devam etmektedir.
Aşçı Kıyafetleri Aşçı Kıyafeti Aşçı Elbisesi Aşçı Elbiseleri Ahçı Kıyafetleri aşçı kıyafeti antalya aşçı kıyafeti bayan aşçı kıyafeti erkek aşçı kıyafeti eminönü aşçı kıyafeti fiyatları aşçı kıyafeti izmir aşçı kıyafeti modelleri aşçı kıyafetleri ankara aşçı kıyafetleri bursa değişik aşçı kıyafetleri en güzel aşçı kıyafetleri aşçı kıyafetleri fiyatları aşçı ve garson kıyafetleri aşçı kıyafetleri izmir aşçı kıyafetleri konya lüks aşçı kıyafetleri aşçı kıyafetleri mersin otel aşçı kıyafetleri profesyonel aşçı kıyafetleri aşçı kıyafetleri satın al özel tasarım aşçı kıyafetleri en yeni aşçı kıyafetleri aşçı elbisesi fiyatları aşçı elbisesi modelleri aşçı elbiseleri ankara en güzel aşçı elbiseleri aşçı elbiseleri fiyatları güzel aşçı elbiseleri aşçı elbiseleri istanbul aşçı elbiseleri modelleri aşçı takım elbiseleri aşçı elbiseleri uzun

Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Diğer gıda ekipmanları
Oluşturma tarihi: 20.09.2014 17:24
Düzenleme tarihi: 20.09.2014 17:24