İletişim Bilgileri

onlinemutfak.net

 • Yetkili Kişi: Ahmet YALÇIN
 • Telefon numarası: +90 (536) 708-88-99
 • +90 (546) 915-04-44
 • Adres: Bahriye caddesi no 14 /A, KASIMPAŞA, İstanbul, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
ELEKTRİKLİ DÖNER BIÇAĞI ŞARZLI REMTA

ELEKTRİKLİ DÖNER BIÇAĞI ŞARZLI REMTA

ELEKTRİKLİ DÖNER BIÇAĞI ŞARZLI REMTA Elektrikli Döner Kesim Bıçağı Remta Makina güvencesi ile piyasaya sunulan Ashine modeli ile sektördeki kullanıcıların işler
stokta var
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Ahmet YALÇIN
 • Telefon numarası: +90 (536) 708-88-99
 • +90 (546) 915-04-44
 • Adres: Bahriye caddesi no 14 /A, KASIMPAŞA, İstanbul, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

ELEKTRİKLİ DÖNER BIÇAĞI ŞARZLI REMTA
Elektrikli Döner Kesim Bıçağı Remta Makina güvencesi ile piyasaya sunulan Ashine modeli ile sektördeki kullanıcıların işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak makinalardır. Elektrikli Döner Kesme Bıçağı 2 yıl garantili olarak satışa sunulmuştur. Yedek bıçağı ile uzun süreli kullanımlar için dizayn edilmiştir. Günlük kesim kapasitesi çok yüksek olduğundan Döner kesen ustayı yormadan çok büyük oranlarda kesim yapabilirsiniz. Döner Kesim Bıçağı paslandığından yanında verilecek biley taşı ile kolayca bileyebilirsiniz. ürünün özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

 • Döner Kesme Bıçağı nın ete değen kısımları tamamen paslanmaz çelik ve ısıya dayanıklı gıda kodeksine uygun malzemeden imal edilmiştir.

 • Son kullanıcı, döner ustalarının aradığı kullanışlılık ve rahatlığı göz önünde bulunduran döner bıçağı aynı zamanda serilik kolaylığıda bulunan ve tüm Avrupa nın kullandığı bir tasarım harikasıdır.


Elektrikli Döner Kesim Bıçağı Özellikleri

 • otomatik döner bıçağı Ashine modelimiz, ergonomik yapısı ile kolay kullanılabilen, döner ustasını yormayan hızlı bir makinadır.

 • Etin incelik ve kalınlık ayarı kolayca yapılabilir. Bu sayede istediğiniz kalınlıkta döner kesebilirsiniz.

 • Ashine modelimizde kestiğiniz dönerin daha kabarık ve görüntüsünün daha da güzel olduğunu göreceksiniz.

 • Ayrıca bıçak köreldiğinde yanında verecek olduğumuz bileme taşı ile çok rahat bir şekilde bileyebilirsiniz.

 • elektrikli döner bıçağı fiyatı Dizayn kalitesi yüksek performansı ve kullanım kolaylığı baz alındığında piyasanın en uygun makinası olma özelliğinide taşımaktadır.

 • Kullanımı çok kolay olan bir döner kesme bıçağıdır.

 • Kullanıcı için çabuk adapte olup ustalık gerektirmez.

 • döner kesme bıçağı fiyatları Zamandan ve emekten kolaylık sağlayıp, en kısa zamanda kendini amorti eder.


Elektrikli Döner Bıçağı

Endüstriyel mutfak kullanım alanlarının geniş bir yer kapladığı döner makinesi ve elektrikli döner bıçağı sayesinde profesyonel döner doğrama işlemini kullanım alanlarına ve kullanım şartlarına bağlı olarak bir çok firmanın profesyonel olarak kullanımına imkan tanımaktadır. Elektrikli döner bıçağı kullanım gerektiren yerlerin müşteri temsilcilerinin olumlu yorumları ve müşteri temsilcilerinin yaprak döner satışlarındaki artışlar sonucunda bu ürüne farklı firmalarında yönelmesini sağlamaktadır.

Online mutfak satış sitemiz sayesinde elektrikli döner bıçağı Türkiye geneline satış yapılmasını sağlamakta ve online olarak siparişinizde vermiş olduğunuz adresinize teslim edilmektedir. Döner kesme makinesi fiyatları ve profesyonel imkanlar sunan web adresinden hizmet veren onlinemutfak.net bir çok müşterisi tarafından olumlu görüşlerin sonucunda şikayet almamış ve şikayet ulaşmamış bir firma olarak hizmet vermektedir. Endüstriyel mutfak malzemelerinin başında yer alan elektrikli döner bıçağı sayesinde müşterilerinize elektrikli döner kesme makinası işlemi ile yaprak kadar ince bir döner servisi yapabilir ve çay kazanı, çay makinesi gibi ürünlerin de işyerinize ulaşmasına imkan tanıyabilirsiniz.
Elektrikli döner bıçağı kullanım şekilleri ve kullanım alanları imkanlarından hizmet vermekte olan bir çok kişinin uygun şartları taşıyan imkanların bir arada olmasıyla birlikte, kaliteli hizmet veren bir işyerinden sipariş vermiş olacaksınız. İmkan tanınan koşulların yerine getirilmesi sonucunda siparişleriniz hızlı ve uygun şartlar altında adresinize gönderilmektedir.
elektrikli döner bıçakları mızın tamamınında ücretsiz kargo uygulanmaktadır.ayrıca kapıda nakit ödeme yada kapıda kredi kartı ile ödeme yapmanız mümkündür.ürnlrimizin tamamı 2 yıl garantilidir.

Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Fast food ve büfe ekipmanları
Oluşturma tarihi: 19.09.2014 21:45
Düzenleme tarihi: 19.09.2014 21:45